BURÇLARA GÖRE ARMAĞANLAR

Koç Burcu

Kadınlar İçin : Çizme, eldiven, palto gibi , ama deri eşyalar. Otomatik ev aletleri, Kuaför malzemeleri, çeşitli kamp gereçleri.
Erkekler İçin : Erkekler İçin : Eski veya yeni bir silah, Spor giysileri veya aksesuşarları, Çakmak veya şatafatlı bir kibrit ve kutusu koleksiyonu.

Boğa Burcu

Kadınlar İçin : Bir kürk manto, Boğaz için bir flor veya eşarp,bir saksı çiçeği.İleri model elektrikli bir fırın.
Erkekler İçin : Son derece kaliteli birkaç iğe eşarp, Bir sigaralık, Sıcak tutan yünlü ve pahalı bir ceket, Güzel bir plak, Bahçe gereçleri.

İkizler Burcu

Kadınlar İçin : Makyaj malzemeleri, modern ve büyücek bir eşarp, Çeşitli renklerde son derece modern giysiler, Fantezi bilezikler.
Erkekler İçin : İletişimle ilgili modern aygıtlar, her türlü elektronik alet, Dünyanın çeşitli yerlerini anlatan bir kitap.

Yengeç Burcu

Kadınlar İçin : Kadınlar için : Yumuşak ve kaliteli iç çamaşırları,Yatak çarşafları ve yastıklar, Elektrikli battaniye, Doğum ve çocukla ilgili dokümanlar.
Erkekler İçin : Fotoğraf makinesi veya kamera, Ay la ilgili bir poster, Hamak, Konforlu bir ev eşyası, Kafa dinlendirici kitaplar.

Aslan Burcu

Kadınlar İçin : Gösterişli gece elbiseleri, Pahalı bir mücevher, Parlak renkli tonlarda eşya ve biblolar, Kürk, İpekli giysiler, Gösterişli objeler.
Erkekler İçin : Sanat eserleri, Her türlü elektronik alet, Gösterişli mobilyalar, Ünlü markaların tüm imalatları.

Başak Burcu

Kadınlar İçin : Elektrikle ev aletleri,Tıp ve Salık ansiklopedileri, Ayakkabı, Çanta, kemer, eşarp gibi zarif aksesuarlar , Güzel bir ajanda.
Erkekler İçin : Güzel bir Güneş gözlüğü, Optik aletler, Hesap makinesi, Klasör, Bilgisayar, Bilmece kitapları, Ölçü aletleri.
Terazi Burcu
Kadınlar İçin : Bir demet gül, Her çeşit mücevher, Şık aksesuarlar, Zarif giysiler, Makyaj malzemeleri, Güzelliğin sırlarıyla ilgili dokümanlar.
Erkekler İçin : Şık bir kazak, Müzik aletleri, Değerli ve anlamlı bir tablo, Güzel kadınlarla ilgili kitaplar, Zarif bir çakmak, Görgü kuralları kitabı.

Akrep Burcu

Kadınlar İçin : Çok değişik ve gizemli gece kıyafetleri, kadının sevdiği markadan bir parfüm, Değerli bir taş, Büyücülük ve gizem kitapları.
Erkekler İçin : Bir fotoğraf makinesi, Ekranlı aletler, Mafya stilinde aksesuarlar, Çeşitli özelliklere sahip kameralar, Gizemli biblolar.

Yay Burcu

Kadınlar İçin : Spor giysiler, dans kıyafetleri, çizme, Bir yolculuk bileti, Macera kitapları ,Felsefi kitaplar, Bavul.
Erkekler İçin : Kayak takımı, Koşu ayakkabısı, Sadık bir köpek, Uzak yolculuk imkanları, Binicilik kıyafeti.

Oğlak Burcu

Kadınlar İçin : Kırılmaz ve aşınmaz kaplar, Ecza dolabı, Az bulunan çiçekler, Antika aksesuarlar,Takvim,nadide bir saat.
Erkekler İçin : Ölçü aletleri, Ayaklı veya duvar saati, Arşiv dolabı, Sağlam kilitler, dağcılık veya maceracılık gereçleri,Yıpranmayan giysiler.

Kova Burcu

Kadınlar İçin : Son moda giysiler, En son sistem elektronik aygıtlar, Uzay türü mobilyalar, Bale ve sanat gösterilerine biletler.
Erkekler İçin : En yeni ve son model elektronik aygıtlar, Video veya müzik seti, Bir telsiz telefon, Sürrealist sanat eserleri.

Balık Burcu

Kadınlar İçin : romantik bir gece kıyafeti, Şık bir ayakkabı, Bir akvaryum ve balıklar, Romantik bir müzik kaseti.
Erkekler İçin : Müzik seti, Sevdiği bir içki, Romantik kitaplar, Sevgi kavramını işleyen kitaplar, Bir olta takımı, Ünlü bir ressamın tablosu veya bunu iyi bir kopyası.

Bir cevap yazın

error: Content is protected !!