BURCUNA GÖRE MAYO SEÇİMİ

Koç

İdeal renkleri: Alev kırmızısı, parlak kırmızılar. Girdiği her ortamda enerjisiyle dikkat çeken Koç kadını canlı, hareketli ve renkli kişiliğiyle tanınır. İlgi odağı olmaya alıştığından genellikle parlak ve canlı renkleri tercih eder. Bu renkler enerjisini ve iddialı karakterini en iyi şekilde yansıtır. Giyimine ve güzelliğine özen gösteren Koç, alışverişe son derece düşkün ve bu konuda oldukça bonkördür.

Boğa

İdeal renkleri: Açık pembe, açık yeşil, uçuk mavi, krem. Tam bir keyif burcu olan Boğa, daha çok yemeye içmeye, gezmeye para harcayan bir burç olarak tanınsa da güzel olan her şeye sahip olmak ister. Bu istek, zor beğenen Boğa kadınının beğendiği ürüne yüklü paralar harcamasına neden olur. Giyiminde konfor onun için önemlidir. Abartıyı, cafcafı sevmez. Alışverişte kalitesine inandığı markaları tercih eder.

İkizler

İdeal renkleri: Mavinin tüm tonları, turkuvaz. Kendine has çekiciliğiyle farkını hissettiren İkizler kadını daima beğenilmek ister. Okumayı, araştırmayı sevdiğinden her konuda az da olsa bilgisi vardır. Bu yüzden son derece bilinçli bir müşteridir. Hareketli yapısı, giyim tarzını da etkiler. Genellikle spor ve rahat seçimleri tercih etse de bu burcun en belirgin özelliği olan çift karakterlik onu giyim konusunda da değişken yapar. İkizler kadınının seçimi iddialı aksesuarlarla süslenmiş rahat kalıplı bir bikini olacaktır.

Yengeç

İdeal renkleri: Beyaz, gümüş, uçuk gri, violet. Yengeç burcunun bir diğer adı ‘yuva burcu’dur. Nazik, sakin, çekingen olan bu burç kadını gösterişi sevmez. Duygusal ve romantik karakterine yakışan şekilde sade giyinir. Açık ve pastel renkli bikiniler ve bu bikinilere dantel gibi romantik süslemelerle katılmış detaylar Yengeç kadınını beğenisini toplayacaktır.

Aslan

İdeal renkleri: Lame, dore. Lükse ve zevkine son derece düşkün olan Aslan kadını, kendine olan güveninden dolayı giyim kuşamında cesur seçimler yapar. Parıltıyı ve cafcafı sevdiğinden taşlarla süslü dikkat çekici ürünler onlar için idealdir. Aksesuara büyük önem veren Aslan kadını seçtiği bikiniyi takılarla süslemek isteyecektir.

Başak

İdeal renkleri: Limon sarısı, açık sarı, orta koyulukta mavi. Çalışkanlığıyla tanınan Başak kadını, herşeyin en iyisini, en kalitesini ister. Bu nedenle çok zor beğenir. Çarşıya çıkıp rastgele bir şey satın almaz. Oldukça zevkli olan Başak kadını renk uyumu konusunda ise eşsizdir. Bikini ve mayosunu tamamlayacak plaj kıyafeti onu mutlu edecektir. Sade kıyafetlerden hoşlanan Başak için hijyen konusu önemlidir. Bu yüzden seçtiği ürünün güzelliğinin yanı sıra kullanılan kumaşın kalitesine de dikkat eder.

Terazi

İdeal renkleri: Pembenin bütün tonları, uçuk yeşil, pastel tonları. Terazi kadını, zarif, hareketleri yumuşak, uyumlu ve çekici bir karakterdir. Göze hitap eden her şeye düşkündür. Sade, pastel renkil kumaşları tercih etse de; bu kumaşlara farklılık katan sıra dışı ayrıntılar onlar için önemlidir. Her konuda ahengi seven Terazi kadını, bikinisiyle uyum sağlayacak plaj kıyafetini mutlaka satın almak ister. Tabii hangisini alacağına karar verebilirse… Çünkü Terazi kadının en kötü özellikleri kararsız olmasıdır.

Akrep

İdeal renkleri: Siyah, kırmızı, bordo. Bir mekana girdiğinde bakışları üzerine çeviren bir cazibeye sahiptir. Akrep kadını. Son derece cüretkar giyinebilir. Kolay kolay kimsenin almaya cesaret edemeyeceği koleksiyon parçaları onların ilk seçtikleri arasındadır. Yaşamın her alanında tutkulu olan Akrep, bu cesaretini plajlarda da yansıtır. Lüks ve gösterişi seven Akrep için yazın modası olan seksi mayolar plaj alışverişinde vazgeçilmez bir seçenek olacaktır.

Yay

İdeal renkleri: Turkuvaz, mor. Yay kadını sakin görünüşlerinin altında çılgın bir ruh saklar. Kendilerini farklı ve gündelik hayattan uzaklaştıracak her türlü deneyime açıktır. Doğasındaki özgürlük arzusu onu, maceraya ve denenmemişi denemeye yönlendirir. Doğaya olan düşkünlükleri nedeniyle çiçek motiflerini sever. Seyahate uygun kullanışlı ürünler bu burç kadının alışverişte tercihi olacaktır.

Oğlak

İdeal renkleri: Nefti, kahve, koyu kurşuni. Genellikle minyon hatlara sahip olan Oğlak kadınının doğal bir zarafeti vardır. Vücutları hoş ve biçimlidir. Giydiğini iyi taşır. Şık ama rahat ürünleri tercih eder. Alışkanlıklarına bağlıdır. Gösterişten hoşlanmaz. ‘Ucuz mal alacak kadar zengin değilim’ sözü Oğlak kadınının alışveriş alışkanlığını anlatır. Mayo ve bikini seçiminde de düz renk, sade modellerden hoşlanan bu burç kadını giyiminde daima kaliteyi tercih eder.

Kova

İdeal renkleri: Karışık renk ve tonlar, turkuvaz, gece mavisi. Kova kadını, karizmatik ve egzantirik kişiliğiyle tanınır. Hayli güzel ve çekicidir. Çok akıllı olan Kova kadının farklı bir ışığı vardır. Giyiniş ve görünüşü ilginçtir. Kıyafet seçiminde çılgınlık yapabilir. Yenilik ve değişikliklere açık olduğu için özgün ve orijinal parçalardan hoşlanır. Özel tasarım ürünler, iddialı desenler Kova kadınının mayo seçiminde tercih sebebi olacaktır.

Balık

İdeal renkleri: Orta tonda yeşil, deniz mavisi, bebe mavisi, gümüş, grimsi beyaz. Düşler burcu olarak tanınan hassas ve şefkatli Balık kadının, alacalı ve güzel şeylere zaafı vardır. İyi giyinmeyi sever. Kıyafet seçiminde Balık için asıl önemli olan şıklık değil süstür. Renkli, ışıltılı, pırıltılı şeyler ona zevk verir. Değerli taşlara, mücevherlere düşkündür. Yarı değerli taşlarla süslü aksesuarlar dikkatini çeker. Dokunmayı seven Balık, saten hissi veren yarı parlak mayo kumaşlarıyla kendini iyi hisseder.

Gufran Erkılıç

Bir cevap yazın

error: Content is protected !!