Az Bilinen Asteroidler 3

aazast

 

CHRISTABELIN (2695)

Astrolojik olarak, Christabel olumsuzluklara kapılmak anlamına gelir. Unutkanlıkla da bağdaştırılmaktadır.

BUDDY (16165) (2695)

Astrolojik olarak, Buddy (İngilizcede arkadaş demek) asteroitinin anlamı isminin de gösterdiği üzere kontrolü ve arkadaşlığı anlatır.

CHURCH (10343)

Astrolojik olarak, Church kilise ve kiliseyle alakalı durumlarla bağlantılıdır

QUIRK (18376)

Ani bir değişim ya da lanet, kişisel bir özellik, hazırcevaplık, tuhaflık, gariplik, toplum kurallarına uymama anlamına gelir.

BUESTOS (21418)

Astrolojik olarak, Bustos asteroiti isminin de gösterdiği üzere baskın, başarısızlık ve tutuklanmış olma anlamlarına gelmektedir.

CACUS (161989)

Astrolojik olarak, Cacus temel anlamda isminden de anlaşılabileceği gibi zırvalık, pislik, sıkıntı demektir.

CAELUMNOCTU (57424)

Astrolojik olarak, Caelumnoctu asteroiti karanlığı belirtir; bitmiş, geçmiş, tamamlanmış bir şeyi gösterir.

CARR (3837)

Astrolojik olarak, Carr asteroitinin anlamı isminden de anlaşılabileceği gibi arabalar, teknolojiye/yeni şeylere açık olma, hız, hareketlilik demektir.

REID (3422)

Reid asteroitinin astrolojik olarak anlamı şunlarlardır: Esneklik, tevazu, teslimiyet, kamışmarın omduğu sazlık, üflemeli çalgı.

DALI (2919)

Dali asteroiti astrolojik olarak gariplikle, normalden farklı olmakla, sürrealizmle ya da sürreal durumlarla ilişkilidir. İlişkileri zaman ve mekâna göre yeniden tanımlar.

SALACIA (TNO) (120347)

Bu asteroid olumlu odaklara kararlı, becerikli çalışmalar, namusluluk, saflık, sakinlik. Negatif konumlarda abartmalar, çarpılmış olayları önlemek için gizleme, gerçeklerin ve görüntülerin çatışmasını anlatır.

DALLAS (8084)

Dallas asteroiti astrolojik olarak zenginlik, güç, muhafazakârlık, arzu ile ilişkilidir; modaya uygunluk, popüler ya da “havalı” olan ile ilişkilendirilir.

DESDEMONA (666)

Desdemona asteroiti astrolojik olarak üzgün, “dibe vurmuş” olmak, mağdur olmak ya da kendini suçsuz görmek ile ilişkilidir.

DESIDERETA (344)

Desiderata asteroiti astrolojik olarak anlamını isminden alır. İsmi arzulanan, başkası tarafından istenen anlamlarına gelir.

ELIASON (8804)

Astrolojik olarak, Eliason, merhamete ihtiyaç duymayı, parasız kalmayı işaret etmektedir.

FERRAZ-MELLO (5201)

Asteroit Ferraz-Mello, astrolojik olarak kutsamaları, ileriye atılmayı sonra düşmeyi, iltifatları işaret ifade eder.

GARUDA (2307)

Bu asteroit uçak kazalarıyla ilgilidir. Ayrıca sadece uçak kazaları değil genel olarak tüm kazalarla ve yanma ya da belki de Uzak Doğu dinleriyle de ilişkili olduğuda düşünülür.

HARPER (16254)

Harper astrolojik olarak harp çalmak ile ilgilidir, harp çalmak ve harp çalan insanlar. Yapış yapış bir karakteri de dile getirir,

HUTTON (6130)

Astrolojik olarak Hutton asteroiti övgüyü, saygıyı, içsel yoğunluğu, geçmişin anahtarı olan bugünü, derin zamanı, kadim olan şeyleri ya da uzun zaman içinde evirilmiş olan şeyleri anlatır.

HYPNOS (14827)

Astrolojik olarak Hypnos’un, sessizlik, sıkıntılı olmak, sıkılmak, göz boyamak ya da büyülenmek, bunların yanı sıra uyumak ya da hayal görmekle alakalı olduğu anlatılır.

RAMANUJAN (4130)

Yalancılık, taciz etme, çimdikleme, cinsel saldırı, iğrençlik, uyarma, cezalandırma, tutuklama, matematik kabiliyeti, kişinin kendi inançlarına olan bağlılığı, et yememe, zorluklara rağmen ayakta durabilme gibi farklı anlamları vardır.

VON FLUE (27764)

Gitmek, yok olmak, aksaklık, kovulmak gibi mefhumları dile getirir.

Gufran Erkılıç

 

Bir cevap yazın

error: Content is protected !!