BURÇLAR VE DAVRANIŞLAR

Koç burcu erkeği

Ne yapabilir : Hiçbir burç mensubunun yapmadığı kadar baş tacı edebilir. Hastaysanız şefkatle bakar. Zaman,zaman sizi zevkten uçurur. Kendisinden başka hiçbir erkek olmadığını size hissettirir. Ateşli sevişme teknikleri ile cinsel hazzın doruğuna eriştirebilir. Hayatınızı bir eğlence haline dönüştürebilir. Sizi göz kamaştırıcı ve şahane sürprizlere boğar.

Ne yapılmamalı

Sakın başkasıyla flörte kalkışmayın. Dırdırcılık etmeyin. Ona erkeklik gücü konusunda soru sormayın. Arkadaşlarınızın yanında yer alıp onun dediklerine karşı çıkmayın. Size çok güzel bir hediye aldığında, onu savurganlıkla suçlamayın. Canınız istemese bile cinsel isteklerini geri çevirmeyin.NIŞ Çünkü bu erkek artık sizin onu sevmediğinizi sanabilir. Eski gönül maceralarınızdan bahsetmeyin. Onunkileri de sormayın. Hayata bakış açısını yıkmamak için olumsuz davranışlarda bulunmayın. Sakın bir gün içinde onu defalarca bencil bir çocuklukla suçlamayın.

Koç burcu kadınları

Ne yapabilir : Üzgünken sizi güldürebilir. Hayata pervasızca yaklaşımıyla sizi tahrik eder. Gönül ilişkilerinizi bilemeyeceğiniz derecede macera haline sokar. Banyo yaparken bile ayağınıza kadar içki servisi yapabilir. Her türlü havayı yumuşatabilir ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilir.Tüm beklentilerinizi karalamayı başarır. Ateşliliğinizi methedip sizin bu kişiliğiniz olmadan yaşayamayacağınızı hissettirir.

Ne yapılmamalı : Annenizin onun hakkında söylediklerini asla söylemeyin. Aile bütçesini nasıl tertiplediğini kesinlikle eleştirmeyin. En yakın arkadaşınıza veya bir başka kadına onun yanında kur yapmayın. Argo ve aşağılayıcı konuşmalar yapmayın, çünkü size katılmayacaktır. Sakın onun cinsel yönden hiç de arzulanan bir kadın olmadığını söylemeyin. Onu herhangi bir eş için bekletmeyin. Size fazla hükmetmesine izin vermeyin, yoksa bunu alışkanlığa dönüştürebilir. Gündelik yaşamınızda tekdüzelik, hareketsizlik ,can sıkıntısı gibi sözcüklere kesinlikle yer vermeyin.

Boğa burcu erkeği

Ne yapabilir : Şimdiye kadar tanıdığınız en müşfik aşık olur. Hayallerinizdeki güveni kesinlikle salar. Ateşli ve sabırlı bir aşıktır. Ne zaman kendisine ihtiyacınız olsa,oradadır. Gün geçtikçe daha iyi bir insan olduğunu hissettirir. Maddi yönden güven verir. İlk tanıdığınız gündeki kokunuzu bile hatırlar. Hep iyi şeyler beklenir.

Ne yapılmamalı : Israrcılıktan hiç hoşlanmaz. Onun için ısrarcı olmayın. Herkesin içinde tartışmaya kalkışmayın. Onu sıkıcı olmakla suçlamayın. Cinsellik yönünden ondan bilgiç olduğunuzu söylemeyin. Sakın ona ihanet etmeye kalkmayın. Kendi aklı yatmadan,onunla ilişkiye girmesini istemeyin. Tutucu fikirlerini değiştirmek için daha da gerici fikirlere yönlendirmeyin. Bütçesini zorladığınızı düşündürtmeyin.

Boğa burcu kadınları

Ne yapabilir : Gelmiş,geçmiş en iyi arkadasınız olabilir. Her zaman aradığınız kuvvet ilahıdır. Başarılı cinselliği içerisinde ak ve duygusallığı harman etmeyi bilir. Önceden etkilemek istemediğiniz herkesi etkisi altına alır. İstediğiniz en kusursuz yuva ortamını sizin için yaratır. Bugüne kadar görmediğiniz ve duymadığınız biçimde güzel sanatları anlar. İşler ne kadar kötü giderse gitsin, yarınların iyi günler olacağına sizi inandırmak için yardımcı olur. Bankadaki hesabınızın cılızlaşmasına asla müsaade etmez ve sizi kalkındırır.

Ne yapılmamalı : İlk tanıdığınız zaman sakın çok hızlı davranmayın. Başkalarının önünde kesinlikle zor duruma düşürmeyin. Sakın aksine onu değiştirmeyi denemeyin. Operalardan veya müzikallerden, benzeri sanatsal faaliyetlerden hoşlanmadığınızı söylemeyin. Onu savurganlıkla suçlamayın. Zaten değildir. Cinsel isteklerinin sizinkilerden hiç az olduğunu unutmayın. Erişilmez biri olarak kalmayın. Çünkü en affedemeyeceği şeylerden biridir.

İkizler burcu erkeği

Ne yapabilir : Akıl gücünüze hep meydan okur. Bazen düşünceli hareketleriyle hoş sürprizler yapabilir. Başka hiçbir erkeğin beceremeyeceği derecede kendisini sevdirir. Yaşamın tüm yönlerini sevmeyi öğretebilir. Her şeyinizle yakından ilgilenir.İstediğiniz gibi her şeyi beceren biri gibi görünebilir. Sevişmeyi zaman zaman bir akıl denemesi haline getirebilir.

Ne yapılmamalı : Flört etmesini engellemeye çalışmayın. Canını elinizden geldiğince sıkmamaya çalışın. Söylediğiniz her şeyi hatırlamasını beklemeyin. Çok üstüne düşen biri olmayın.Tam büyümesini ve olgunlaşmasını beklemeyin. Mümkün değildir.Yüzde yüz kendisini size adamasını hiç beklemeyin. Onun bir daldan bir dala nasıl konduğunu anlamaya çalışmayın.Yataktaki zihinsel ve fiziksel oyunların taşıdığı önemi hiç unutmayın.

İkizler burcu kadını

Ne yapabilir : Ufkunuzu düşünemeyeceğiniz kadar genişletebilir. Hayatınız boyunca tanıdığınız en etkili kadın olabilir. Bir kadında hayal ettiğiniz ve düşündüğünüz her şeyi vermeyi dener. Yaratıcı fikirlerinizi destekler, hatta paylaşırda. Hayat hakkında çok şeyler örenmenizi sağlar. Hiçbir zaman,hiçbir şekilde canınızı sıkmaz.

Ne yapılmamalı : Yanınızda canının sıkılmasına asla müsaade etmeyin. Aklını başından çıkartmadan,vücudunu elde etmeye çalışmayın. Kusursuz bir ev kadını olmasını kesinlikle beklemeyin. Onu can sıkıcı bir insan olmakla suçlamayın.İlgi alanını daraltmaya kalkışmayın.
Asla küçük düşürmeyi denemeyin. Zaten imkansızdır. Gevezelik etmeyi seviyor diye flört etmekle suçlamayın. Satranç, dama gibi zihinsel oyunlarda onu yenmeyi denemeyin.

Yengeç burcu erkeği

Ne yapabilir : Her çareye başvurup hayattaki sorunlarınıza çare arayabilir. Güzel olan her şeyin gerçek ve uzun ömürlü olduğuna inanır. Cinsellik konusunda bütün düşüncelerinize ayak uydurabilir. Hem müşfiktir, hem de dirençlidir. Önceden hiçbir erkeğin yapamadığı bir şekilde, sizi kendine itimat ettirmeye çalışır. Eğer imkan tanırsanız yaşamını sizinkiyle paylaşır. Heyecanlarının derinliği ile dişiliğinizi her yönden değerlendirebilir. Neşelendirmeyi bilir.

Ne yapılmamalı : Ailesini ve başta,başta annesini asla eleştirmeyin. Geçmişi unutmasını istemeyin. Özellikle başta yabancılar varken, asla onu gülünç durumda bırakmayın. Ona zaman zaman hakim olmaya çalışmayın.Kendiniz çalışıyor olsanız bile,paranızı har vurup,harman savurmayın. Onunla olan ilişkilerinize basit bir münasebet gözüyle bakmayın. Aksiliklerine karılık vermeyin. Daha sonra kendi vazgeçecektir zaten.

Yengeç burcu kadınları

Ne yapabilir : sizin kendinizi güven içinde hissetmeniz için elinden geleni yapar. Yuvada uyum hayallerinizi gerçekleştirir. Mehtapta beraber yürümenin ne denli hoş olduğunu size gösterecektir. Eşi olmayan bir gönül arkadaşı olduğunu size hissettirir. Annenizin bile iftihar edeceği bir anne olacaktır. Düşlerinizi paylaşır ve bunlara yenilerini katar.

Ne yapılmamalı : Onun sadakatine asla ihanet etmeyin. Akrabaları ile beraber olmak için sakın çaba göstermeyin. Kendisi hazır olmadan mesleğini bırakması için ısrar etmeyin. Sakın kötü bir açı veya kötü bir anne olduğunu söylemeyin. Aksi bir günündeyse acımasız davranmayın. Derin ve uzun ömürlü,yada aralarında kendisini mutlu hissedebileceği uygun çevre gereksinimini hiçbir zaman küçümsemeyin.

Aslan burcu erkeği

Ne yapabilir : Sizin Mutluluğunuzu doruk noktasına çıkartabilir. Hayal ettiğiniz lüksü size sağlayabilir. Gerçek sevginin daima var olduğuna sizi inandırabilir. Aradığınız türden güçlü kuvvetli bir aşk olduğunu gösterebilir. Sizin için her şeyin iyisini seçebilir. Cidden sıcak ve sevecen bir baba olabilir. Yuvanızın saray, sizinde kraliçesi olmanızı isteyebilir.İhtiraslı,neşeli ve unutulmaz bir eş olabilir.

Ne yapılmamalı : Arada,sırada bazı yatak oyunları oynamayı unutmayın. Her gün kendisine birkaç övgü sözü etmeyi ihmal etmeyin. Şaka bile olsa kendisine tembel bir aşık olduğunu söylemeyin. Sakın ona hayran olmadığınızı hissettirmeyin. Sizinle iftihar etmesini engellemeyin. Gücünü aşsa bile göz kamaştırıcı bir armağan aldığında onu tenkit etmeyin. Başka bir erkekle sakın muhabbetin dozajını kaçırmayın. Asla kılıbık bir koca olmasını beklemeyin.

Aslan burcu kadını

Ne yapabilir : Cömertlikte hiçbir burç onunla başa çıkamaz. Şimdiye kadar gördüğünüz en parıltılı eş olabilir. Geçmişte hayal ettiğiniz en göz kamaştırıcı armağanlarla başınızı döndürebilir. Yatakta müşfik, sevecen, şakacı ve ihtiraslı olabilir. Akın gücünü anlamanıza ve bu konuda anlamlı şeylerin anlaşılmasına katkıda bulunur ve çeşitli nedenleri çözebilir.

Ne yapılmamalı : Fazla para harcamaması için elinizden geleni yapın. Asla kılıbık bir koca olmayın, olmamaya özen gösterin. İhmal edildiği gibi bir düğünceye kapılmaması için elinizden geleni yapın. Cinsel yönden isteklerinizin ne denli önem taşıdığını asla unutmayın. Hiçbir zaman ne gururuna, ne de kibirliliğine dokunacak sözler etmeyin. Hayatınızdaki en önemli kişinin o olmadığı duygusunu asla uyandırmayın. Güneşli günlerde onun iyice canlandığını unutmayın.

Başak burcu erkeği

Ne yapabilir : İkili ilişkinizin giderek güçlenmesi için çalışan çok başarılı bir eş olabilir. Bu uğurda çırpınır,durur. Son derece sadık bir eştir. Hayatı sizin için daha kolaylaştırmak için canla,başla çalışabilir. Şakacıdır ve bu özelliği sayesinde hoşça vakit geçirtebilir. Ayrıntılara olan kabiliyeti ile sizi şaşkına çevirebilir. Bu sayede mühim olan bazı günlerinizi, yıl dönümlerinizi detaylarıyla hatırlayabilir ve hatırlatabilir. Kendinizi kötü hissettiğiniz her an yanınızda olacaktır.

Ne yapılmamalıdır : Hiçbir konuda onu eleştirmemeye özen gösterin. Evde tembel bir tutum takınmayın ve savurganlık yapmayın. Sakin göründüğünden çok daha fazla seksi olduğunu unutmayın. İşleri aşırı yapıyor,ama tempo yavaş diye sakın onu azarlamayın. Sorumluluk ve iş yüklendiği için eleştirmeye kalkışmayın. Sakın nefret ettiğini bildiğiniz yemekleri pişirmeyin. Herhangi bir ilaç istedi diye sakın ilaç dolabını kilitlemeye kalkmayın.

Başak burcu kadınları

Ne yapabilir : Yatakta olduğu kadar,yatak dışında da sevecen ve sıcak ilişkileri olan biridir.Tanıdığınız kadınların en sadıklarından biri olabilir. Duygusal yönden büyük güven salar. Dertlerinizi ve üzüntülerinizi ortadan kaldırmaya yardım eder. Geleceğin ikiniz için de daha parlak olması için en az sizin kadar çok çalışabilir. Hasta olduğunuz zaman çok iyi bakar.

Ne yapılmamalı : Evde tek söz sahibi olmaya kalkışmayın. Onu asla hastalık hastası olmakla suçlamayın. Fazla kusur bulmayın. Hiçbir zaman gösterili olmakla suçlamayın. Zaten doğruda olmaz. Kesinlikle ona yalan söylemeyin. Orta yerde sakın zor durumda bırakmayın. Ona ihanet ettiğinizi şu veya bu şekilde düşündürtmeyin. İlişkinizi güçlendirmek için aşırılığınızı koymaktan hiç geri kalmayın. Sakın yalancılıkla suçlamayın. Elinizden geldiğince eleştirmeyin.

Terazi burcu erkeği

Ne yapılmalı : Romantik yaklaşımları ile rüyalarınızı besler. Kendi burcuna özgü ölçülerle sizin hayatınızı da dengeler ve beraber olduğunuz zamanlarda her şeyin çok daha güzel olmasını sağlar. Sizin kusursuz bir kadın olduğunuzu göstermek için bir sürü yol bulur. İhtiras ve duygusallığı kusursuz biçimde bağdaştırabilir. Sevginin bir bütün olarak ne olduğunu size öğretebilir.

Ne yapılmamalı : Asla karısında hırpani bir vaziyette dolamayın. İyi görünmediğini söyleyerek egosunu kırmayın. Karar alması için sıkıştırmayın. O,ne zaman karar vereceğini bilir. Fazla ihmal etmeyin, yoksa çevre ile fazla ilgilenmeye balar. Asla sürekli tembelliğinden şikayet etmeyin ve müsrifliğini yüzüne vurmayın. Hiçbir zaman kötü bir açık ve kötü bir flörtçü olarak suçlamayın. Duygularını rencide edecek davranışlardan kaçının.

Terazi burcu kadınları

Ne yapabilir : Aranızda dengeli bir ilişki kurabilmek için burcunun tüm ölçülerini kullanır. Şimdiye kadar tanıdığınız kadınların en baştan çıkartıcısı olabilir. Onunla mutlu olabilmeniz için elinden gelen her şeyi yapar.Yaşamınıza barı ve ahenk getirir. Çabuk anlar ve hoşgörülüdür. Her yönden kusursuz bir sevgili olabilir. Devamlı zihinsel uyarılarda bulunur.

Ne Yapılmamalı : Tartışmalardan illaki üstün gelmeyi hiç beklemeyin. Onu aklının yatmadığı bir işe zorla sokmaya kalkışmayın. Para sal konularda kendisinden çok daha pratik biri olmasını hiç beklemeyin. Gerçekten çok güzel olduğu günlerde sakın kendisine övgüler yağdırmayı unutmayın. Onu hep yanınızda tutabilmek için sadece ihtiraslara bel bağlamayın. Asla bir başka kadına iltifat ederken veya bir başkasıyla flörte kalktığınızda ona görünmeyin.

Akrep burcu erkeği

Ne yapabilir : Daima dayanılmaz biri olarak kalabilir.Hayatınız boyunca hayal ettiğiniz iyi bir aşık olabilir. Önceden görmediğiniz kadar sevilecek biri olmayı bilir.İhtiraslı olduğu kadar,romantik olmayı da bilir. Aklınızı ruhunuza ve bedeninizi köle edebilir. Sizinle ortak hayata anlam katmak için yenilişler arar. Cinsel yönden doyuma ulamak için her şeyi örenmenize yardım edebilir.

Ne yapılmamalı : Geçmiş ve gelecek yaşam konularındaki inançlarını sakın yıkmayın. Asla çok yalvarmayın. Asla bir sevgilinizden söz etmeyin. Sakın üste çıkmaya çalışmayın. Asla kıskançlık etmeyin ve kıskandırmaya kalkışmayın. Hiçbir zaman sevişmekten yorulmayın. Sakın cinselliğine kusur bulmayın. Mücadeleden yorulduğunu veya kaçtığını siz, siz olun söylemeyin. İntikam almaktan veya kin tutmaktan bahsetmeyin.

Akrep burcu kadınları

Ne yapabilir : Heyecanları ile size zevk verir. En sonunda kendinden geçmenin ne demek olduğunu size anlatabilir. Sadakati ile sizi esinlendirebilir. Tanıdığınız en büyüleyici kadın olabilir. Sorunların üstesinden gelmekteki becerisiyle size parmak ısırttırabilir. Ondan başka kimseyle fizik ve zihinsel yönden anlaşamayacağınızı size kanıtlayabilir. En büyük umutlarınızı gerçekleştirebilmeniz için size yardım edebilir.

Ne yapılmamalı : Onu asla fazla zorlamayın. Asla başka birisiyle oynamaya kalkışmayın. Sakın haksız yere aynı şey için onu suçlamayın. Hiçbir zaman her şeyi anlatması için ısrar etmeyin. Bir seks sembolü olduğu iddiası üzerine gitmeyin. Ona tamamen hakim olmaya kalkışmayın. Kolay kolay unutup affetmediğini hiç unutmayın. Asla çok zaaflarınız olduğunu siz,siz olun göstermeyin.

Yay burcu erkeği

Ne yapabilir : Size karı daima dürüst davranabilir.Aşığınız olsa bile,yine en iyi arkadaşınız olarak da kalabilir. Şimdiye kadar tanıdığınız en olumlu ve iyimser erkek olabilir. Yaşamınızı sürekli bir serüven haline getirebilir. Sizi hep gezmek istediğiniz yerlere, seyahatlere götürebilir. Bağımsızlığınızı hep korumanıza yardımcı olabilir. Hayatın neşeli yüzünü görmenize yardımcı olabilir. Bol bol moral destek ve cesaret verebilir.

Ne yapılmamalı : Kendisiyle sakın pek dar yerlerde kalmayın. Sarılmış, kuşatılmış gibi hissetmek istemez kendisini. Çok olumsuz olabileceğinizi asla düşünmeyin. Üzerinde hakimiyet kurmaya çalışmayın. Sakın kumara teşvik etmeyin. Çünkü alışabilir. Onu kendinden daha iyi tanıdığınızı iddia etmeyin. Üstelik daha iyi tanıyor olsanız bile bunu söylemeyin. Kendisinden ateşli ak ilanları hiç beklemeyin.

Yay burcu kadını

Ne yapabilir : Sadık, sevecen ve müşfik olmayı çok iyi becerebilir. Sizin arkadaşlarınızı da,kendi arkadaşları gibi kabul eder ve benimser. Mümkün olan her zamanda sizinle eşit olduğunu gösterebilir. Çok iyi bir düğünce yanlısı, bağımsız bir insan olabilir. Size heyecan, zihinsel uyarılarla dolu ve olağanüstü bir arkadaşlık sunabilir. Her zaman iyimserliğini koruyabilir. Romantik, aynı zamanda da seksidir.

Ne yapılmamalı : Hayata güler yüzle bakma alışkanlığınızı hiç terk etmeyin. Asla ona güvenmediğiniz hissi uyandırmayın. Size verdiği özgürlüğün karılığı olan kendi özgürlüğünü ona sakın fazla görmeyin. Bedeni kadar aklını da uyarmayı hiç ihmal etmeyin. Kesinlikle size karı beslediği sevginin derecesini sormayın. Asla aklından neler geçiyor sorusunu ona yöneltmeyin. Sık sık fazla gösterişli görünmesine fırsat vermeyin.

Oğlak burcu erkeği

Ne yapabilir : Bütün sorunlarınızda sizin yanınızda yer alıp,destek olur. Sadık ve güvenilir bir kuvvet mabedi gibidir. Sizi bir şey isteme zorunda bırakmayabilir. Her şeyinizi sağlar. Müşfik ve ölçülü bir aşıktır. İlişkinizin giderek güçlenmesi için elinden gelen her şeyi yapar.Yapıcı öğütleri ile destekçi bir eştir. Gerçekçidir ve iki ayağı ile yere salam basar. Size büyük bir güven verebilmek için seçtiği meslekte başarıya ulaşmaya kararlıdır.

Ne yapılmamalı : Ona asla onursuzca davranmayın. Herkesin içinde çok seksi davranışlarla onu güç durumda bırakmayın. Asla har vurup,harman savuran bir kişi olduğunuz izlenimi uyandırmayın. Yaşamındaki insanları eleştirmeyin. Kesinlikle çok çalışma huyundan caydırmayı denemeyin. Zaman zaman öyle olsa bile kendisini züppelikle suçlamayın. Fazla savruk olmayın.Onu başkalarının yanında küçük düşürmeyin.

Oğlak burcu kadınları

Ne yapabilir : Dışarıda çalışıyorsa,mesleği kadar ev ilerini de kusursuz yürütmeyi başarabilir. Her şeyin üstesinden gelerek sizi etkileyebilir.Yıllar gelip geçse de,daha da bir kusursuz hale gelir. Sevdiği insanlara karşı tam anlamıyla kendisini adayabilir. Tanıdığınız en akıllı kadın olduğunu gösterebilir. Kendi önceliklerini her zaman doğru olarak sergiler. Ayaklarınızın her zaman yere sağlam basmasında yardımcı olur.

Ne yapılmamalı : Kesinlikle giyim tarzını eleştirmeyin. Zaten bu işi bilir. Aile bütçesine katkıda bulunmak için çalışıyorsa, duygusal hayatını ihmal ediyor diye asla onu suçlamayın. Cinsel yönden isteklerinize her zaman karılık vermiyor diye sakın kendisini eleştirmeye kalkışmayın. Verdiğiniz bir sözü tutmayarak kalbini hiç kırmayın. Her alandaki güvenilirlilik ihtiyacını sakın küçümsemeyin. Sakın fazla ciddi olmayın, çünkü o ikiniz için de yeterince ciddi zaten. Biraz gülmesini siz sağlayın.

Kova burcu erkeği

Ne yapabilir : Çok çeşitli yollarla size sürprizler yapabilir. Kişiliğinin farklı yönleriyle sizi büyüleyebilir. Hiçbir zaman yanında canınız sıkılmaz. Bedeniniz kadar aklınızı da fethetmeyi becerir. İğneleyici bir akacılıkla gönlünüzü elendirir. Gelecek hakkındaki görüşlerini sizinle paylaşmak isteyebilir. Müthiş bir arkada olduğu kadar, idealist bir romantik olmayı da başarır. Hayatınızı o güne kadar olmamış biçimde renklendirir.

Ne yapılmamalı : Asla sıradan bir hayat tarzı seçmesini beklemeyin. Onu değiştirmeye kalkışmayın. Sizin yüzünüzden ne yapacağı belli olmayan biri olma huyundan vazgeçmesini asla istemeyin. Zaman konusundaki huyunu değiştirmesini beklemeyin. Siyasal konudaki gözde kişilerini ve fikirlerini asla eleştirmeyin. Havasında değilken asla sizi ateşli bir biçimde kucaklamasını beklemeyin. Onu sakın fazla sıkmayın. Çünkü kendisini daima özgür hissetmelidir.

Kova burcu kadını

Ne yapabilir : İstediğiniz her şeyi yerine getirebilir. Hep hoşgörülüdür ve asla sizi değiştirmeye çalışmaz. Harika bir yardımcı ve destekçi sayılır. Rüyalarınızı gerçekleştirebilmeniz için size esin kaynağı olabilir. İdealist bir romantik, gözlemci, serbest düşünceli bir kadın olabilir. Bir ömür boyu onurlu yaşayabilir. Zihinsel yönden iyi bir uyarıcıdır ve tutucuda sayılmaz. Hayatı sizin için heyecanlı ve renkli hale getirebilir.

Ne yapılmamalı : Kesinlikle size olan saygısını şu veya bu nedenlerle tehlikeye atmayın. En kızdığı şeylerden biride farklı biri olarak eleştirilmektir. Arkadaşlarına hiçbir şekilde itiraz etmeyin. İdeal bir eşin nasıl olacağı yolundaki peşin hükümlere uymasını hiç beklemeyin. Yöresel giysilere rağbet ediyorsa mani olmaya çalışmayın. İnsanlara ve özellikle de size olan güvenini sarsmayın. Asla ve asla düşüncelerinde kusur bulup söylemeyin.

Balık burcu erkeği

Ne yapabilir : Şimdiye kadar gördüğünüz en romantik kişi olabilir. Gerçek bir gönül dostu olmanın ne anlama geldiğini gösterebilir. Siz uzaktayken bile aklınızdan geçenleri okuyabilir. Kendi gözlerinden sizin de dünya güzelliklerini görmenizi sağlayabilir. Ebedi ak konusunda hayallerinizi gerçekleştirebilir. Sık sık kulağınıza tatlı sözler fısıldayabilir. Duygusal,romantik ve ihtiraslı olabilir. Sizinle paylamak için saraylar kurabilir.

Ne yapılmamalı : Asla sorunlarla fazla sıkıştırmaya kalkışmayın. Zaten yeterince sıkıntılıdır. Para söz konusu olunca, ondan asla mucizeler beklemeyin.Tanıdığınız en pratikten yoksun insan olduğunu söyleyerek başının etini yemeyin. Hiç kimsenin önünde küçük düşürmeyin. İçgüdülerinin kuvvetli olduğunu ve aklınızdan geçenleri kolayca okuduğunu unutmayın. Kesinlikle onu anlamaktan kaçıp, ilgisiz kalmayın.

Balık burcu kadını

Ne yapabilir : Gerçek aşka ve sevgiye inanabilir. Gerçekten sevilip korunduğunu hissederse,dünyada hayatınızı en iyi renklendirecek kadın olup çıkar. Tam anlamıyla ruha, bedene ve akla hitap edebilir. Bütün ihtiyaçlarınızı ve isteklerinizi algılayabilir. Dünyanın en müşfik ve ideal eşi olabilir. Sanatçı ruhlu,yaratıcı ve hislidir. Size inanırsa,dünyanın öbür ucuna kadar sizinle gelebilir. Gökte kendi gökkuşağınızı çizmenize,başarılı olmanıza yardım eder.

Ne yapılmamalı : Onunla konuşurken ve beraberken asla ak ve romantizmin hafiflik olduğunu düşünmeyin. Zaman zaman öyle görünse bile,hiçbir zaman zayıf karakterli olduğunu asla düşünmeyin. Katiyen onu içkiye alıştırmayın. Çekiciliği konusunda iğneleyici akalar yaparak sakın kalbini kırmayın. Çünkü alıngandır. Kesinlikle pratik biri olmasını beklemeyin. Maddi yönden kendisinden destek ummayın. Asla sadece cinselliğin onu sizinle beraber olmaya ikna edeceğini düşünmeyin.

Gufran Erkılıç

Bir cevap yazın

error: Content is protected !!