Aşk Asteroidleri

   

Aşk Asteroitleri: C. Margue Hafeman tarafından Cupido, Amor, Eros ve Psyche Romantik konular hakkında çok daha fazla bilgi ve içgörü, yaygın olarak puro ile ilişkili olan bu asteroitlerin meydana gelmesine olaylarına.takımıaşk. Venüs ve Mars’ı bir gösterelim, Cup ıdo, Amor, Eros Psyche’nin aşk ve dansını nasıl bu kadar daha ayrıntılı ve ayrıntılı hale getirebilecek kontrol. Asteroit Cupido: Yunan mitinde Aşk Tanrısı Venüs’ün oğludur; görevi, dikkatsizleri sevgi oklarıyla “yaralamak” tı. Belirli bir arzu nesnesine yönlendirilen tüketen bir sevgiyi heyecanın. İyi “bir masalda, Aşk Tanrısı, Venüs’ün kıskançlığını heyecanlandıran güzel bir küçük kızı olan Psyche ile dolanır.

Masal esas ruhun çok acı vermek ve zor deneyimler yaşayış gerçek bir sevgi anlayışını nasıl elde edilene bir mandıra bir alegoridir. Astrolojide, asteroit Cupido’nun kendisi için, belki de cinsel eylemde bulunmamak için değil, projeyi geliştirmek için ilk büyütme ve tamamlanma işlemiyle ilgili aşk denemeleriyle yapılacak.Aşırı aktif bir Cupido örneği, ezmeleri, oyun uğruna romantizmi geliştirmeyi veya arzu nesnesini bir kaide üzerine kaldırmayıyı. Karanlık anlamında, Romantik büyülenmiş bir kez kovalamak için bir sevgiden eskimiş, sadece n av terk edilmiş olmuştur.

Asteroit Cupido, Alfred Witt aile’in, evlilik, evlilik, ra ve sanatla daha fazla ilişkili olan Uranyen Cupido ile ile karışmaz. Doğum günü’nün bulunduğu yer ve ev gösterir.Cupido’ya yönelik yönler, kişi sevgisiyle kur yapma dansına çekilecektir. Cupido’yu hayata döndürmek için nesnel. kontrol, gerçek kontrolleri, mükemmeliyetçiliği ve mükemmeliyetçiliği tamamlamak için ulaşılamayan kontrolleri.Ya da da olabilirdin narsisik bir şekilde tasarlanabilir, esasen kendimiz ulaşılamaz.

Gezegenlerin nihai hedefinde, gezegenlere, hedeflenen gezegenin nihai amacı arzu edilen hale gelmektir. Muhtemelen, Oğlaktaki Venüs’ün biçimindeki ev tipi olan Cupido’nun ikinci zekası ve her ikisi de burcundaki Satürn’ün ikinci olarak elde edilecek olan trine’de, elde edilecek olan trine’de, elde edilecek olan ve baba figürleri tarafından yönlendirilen amaçlanan bir şekilde elde edilecek bir ezici gelebilmektedir. .Cupido açısız veya retrograd, sevgi alışverişinde kişinin kendi gerçek ihtiyaçlarını bastırma ve/veya reddetme eğilimi ile ilgili olabilir.

Bunun yerine bu nitelikleri arzu edilen nesne tarafından ortaya konan bir dizi koşula yüceltme veya gerçekçi olmayan bir şey lehine yüceltme. daha sonra istenen nesneye yansıtılan koşullar kümesi. Ortak kalıp, önce güzel yüz ve figür, tatlı bir tavır ve nazik bir ses gibi yüzey niteliklerine âşık olmak; sonra kişinin gerçekte nasıl olduğunu daha sonra keşfedin. Genellikle önerilen aşk nesnesi, başkalarının sevgi ve şefkat için kendi kişisel ihtiyaçlarını karşılamaya ilgi duymaz.

Acı verici reddedilme, Cupido kişisinin ilk etapta kendi gerçek ihtiyaçlarının dürüst bir şekilde değerlendirilmesine izin vermemesi ve takip edilen kişinin ihtiyaçlarını ve doğasını açıkça algılamaması nedeniyle olur. Kişi, gerçek kişiye değil, bir görüntüye ve görünüme kapılır. Doğum işareti pozisyonunun Cupido’nun stili ve tonu üzerinde etkisi vardır.

Koç burcunda kişi doğrudan ve agresif bir şekilde arzu nesnesinin peşinden gitmeye meyillidir, ancak bir kez “puan” aldıktan sonra etrafta kalamaz. İkizler’e yerleştirilen Cupido, iki yüzlü adam olan gümüş dilli şeytanın bir işareti olabilir. Başak’a yerleştirilen bir Cupido olabilir.

Temiz, dünyevi bir şehvetle veya organizasyon için bir tutkuyla çekmek. Evin yanından geçerken, örneğin bir ilk ev Cupido, kişisel büyüsü ve sunumu diğerlerinde tutkuyu mıknatıslamak için hesaplanan birini temsil eder. Dördüncü bir ev yerleşimi, evde yemek pişirme yoluyla baştan çıkarabilir; dokuzuncu, belki de tarihi kültürel etkinliklerle vay.

On ikinci ev Cupido, pornografi veya fantezi yoluyla baştan çıkarmaya eğilimli olabilir; alternatif sevişme biçimleriyle büyülenebilir veya kollektif için zorlayıcı bir arzu, romantizm veya erotik zevk nesnesi olabilir. Kitleleri baştan çıkaran güçlü bir şekilde yerleştirilmiş bir Cupido örneği, beyaz perdenin önde gelen profesyonel sevgilisi Ru dolph Valentino’dur. 28° Başak 43′ onikinci evde Cupido vardı ve 00° Terazi 54′ de Yükselen ile kavuşum. Asteroid Amor: Amor, Roma aşk tanrısıdır. Asteroit şefkat, empati ve sevgi dolu nezaketi temsil eder. Astrolog Demetra George’un belirttiği gibi, Amor aşık olmaktan çok bir sevme durumunu temsil eder. Amor, kalp için değerli olan herhangi bir şeyin sevgisini temsil edebilir. George, arketipin Venüs’ün şehvetli sevgisi ile Nep melodisinin daha yüksek, platonik sevgisi arasında bir aracı olarak işlev gördüğünü öne sürüyor.

Astrolog Zane B. Stein, Amor’u idealize edilmiş aşk ve ilgili duygularla ilişkilendirir. Bu, olması gerektiğine inanılan sıcaklık ve sevgi olurdu; Güçlü bir Amor’a sahip bir kişi “gerçek aşk” kavramına inanır ve “ruh eşini” arar. Martha Lang-Wescott, Amor ile ilişkilendirilen işaret, ev ve açı modelinin “koşulsuz verme ve sevme” üzerine konan koşulları gösterdiğini belirtir. Bu nedenle doğum yeri, bizi kendi ideallerimize ve sevginin gerçekte ne olduğuna dair beklentilerimize göre yaşamaktan alıkoyan şeyi gösterebilir.

Aşkın yerine neyi koyduğumuzu, aşk için rol modellerimizin neler olduğunu ve deneyimlerimizi ve gerçek, mükemmel ve ideal aşk örneklerini de sembolize edebilir. Amor’un işgal ettiği doğum evi, kişinin bu en yüksek sevgi biçimini ifade edebileceğine inandığı yerdir. Asteroit bir ideali temsil ettiğinden, eğer etkilenirse, kişi ideal aşkını elde edemediğini veya kendisine sevgi verilmediğini hissedebilir.Aşkı yakından ve gerçek deneyimlemekten kaçınmak için kişi kendini sabote edebilir, çünkü koşulsuz aşk bir kontrol ve öngörülebilirlik çerçevesinde kolayca var olmaz.

Zane, karedeki gezegenin veya Amor’a karşıtlığın, aşka tercih edilen arzu edilen başka bir şeyi temsil edebileceğini öne sürüyor. Bir kişinin Amor’unun diğerinin haritasındaki bir gezegeni birleştirmesi sevgi hissi getirir, ancak o kişinin de Amor’a sert açıda bir doğum gezegeni varsa, diğer kişinin haritasıyla çelişir ve sonuç uçucu bir sevgi/nefret halidir.Amor, gezegenlere veya diğer aşk asteroitlerine karşı zıtların birbirini çektiği bir durumu gösterebilir; sevilen kişi, bir şeytanın avukatı veya kendi gölgesinin bir ifadesi olarak işlev görür. Genel olarak sert yönler, kişiyi, sevgi ve paylaşım kavramları kendilerininkinden çok farklı olan insanlarla ilişkilendirme eğilimindedir ve bu da, sakınma, manipüle etme, özen gösterme, tahakküm-teslim senaryoları vb. gibi sevme dürtüsünde çeşitli çarpıtmalara neden olur.

Amor retrograd, sevgiye ulaşma üzerine yerleştirilen mükemmeliyetçi koşulları yoğunlaştırabilir. Buna uygun olarak, birey aşırı idealist olabilir, kontrol edebilir veya aşk tanımlarına bir haklar listesi ekleyebilir; tersine, genel olarak insanlığı yargılayabilirler ya da âşık olan hiç kimseye ulaşamayacakları kadar içsel olarak sevimsiz hissedebilirler. Sevgilerini normal bir şekilde karşılayamayan ve vermeyecek olanları tekrar cezbedebilirler.

Aşk kavramının çarpıtıldığı ölçüde (örn. Esasen belirli bir mükemmellik, acı veya cinsel işlev bozukluğu standardı ile ilişkili olan), uygun olmayan ve hatta onlara zarar veren kişileri çekme derecesi olacaktır. Amor’un bulunduğu işaret ve ev, dünyevi, elde edilebilir sevginin değiş tokuşunu veya katılımını engelleyebilecek veya engelleyebilecek sorunların doğasını gösterebilir. Örneğin, Boğa burcundaki Amor ve ikinci ev çok materyalist olabilir, parayı aşkın önüne koyabilir; ya da yatakta ve yatak dışında tüm şehvetli talepleri karşılayacak bir sevgiliye ihtiyaçları vardır. Yengeç’te ve altıncı evde Amor olabilir

Bir şekilde zayıf görünmek için seçilenlerin zorlayıcı bir bakıcısını temsil eder veya başkalarını beslemek için aşırı, çocuksu taleplerde bulunan birini temsil edebilir. Balık’ta kişi aşkla bağlantılı olarak mağduriyet ve istismar deneyimlerini kendine çekebilir; üçüncü eve yerleştirildiklerinde onu bulmak için yerel şerit bağlantılarına musallat olabilirler. Aslan’daki Asteroid Amor, düşündükleri harika aşık olmak için sürekli övgü ve güvence gerektirebilir; onuncu eve yerleştirildiklerinde, güçlü otorite figürleri olarak tapılabilirler.Rock müzisyeni Jimi Hendrix, Amor ile kariyer ve kamusal yaşamın onuncu evinde, seks, ölüm, güç ve okült etkilerin sekizinci evindeki Plüton ve Kader Tepesi’nin karesinde doğdu. Jimi’nin müziği kesinlikle büyüleyici bir etkiye sahipti; aynı kombinasyon, uyuşturucu kullanımıyla ilgili komplikasyonlardan zamansız ölümünü çevreleyen koşullara işaret ediyor.

Asteroit Eros: Demetra George, Eros’un “zamanın başlangıcında Kaos’tan (Boşluk) doğan ilkel, fallik bir tanrı” olduğunu belirtir. Daha sonra Mars ve Venüs’ün oğlu olarak tanındı ve cinsel arzunun hükümdarı olarak kabul edildi. İdeal olarak Eros’un, bir aydınlanma yolu olarak içgüdüsel cinsel dürtüyü yetenekli erotik aşka dönüştürmenin tantrik yolunu temsil ettiği varsayılır. Bunun ötesinde Eros, “bizi tahrik eden”, fiziksel, cinsel tamamlanma arzusunu harekete geçiren duygusal bir güçtür.Bir haritada Eros, cinsel olarak bizi çeken tutkumuzu, cinsel tercihimizi ve arzu-enerjinin ilk yazı tipini sembolize ederdi. Güçlü bir Eros’a sahip bir kişi, aşık olma ve bulma deneyimini periyodik olarak yeniden yaratmaya yönlendirilir. İyi temsil edilen bir Eros, başkalarıyla, özellikle seks içeren düzenli fiziksel temas arar. Özellikle Eros Yükselen, Venüs veya Mars ile kavuşumdaysa, karizma ve herkesi büyüleme yeteneği ekleyin. Güneş, Ay, Venüs veya Mars’ın kavuşumu olan Eros, koşullar izin verdiğinde iyilikleriyle oldukça liberal olabilir.Astrolog Zane Stein’e göre, eğer bir kişinin Eros’u başka bir kişinin gezegenine açı yapıyorsa, o zaman Eros kişisi gezegen kişisine vurulur ve gezegen kişisi, Eros’u karşılıklı bir görünüm göstermese bile, genellikle bu duyguya geri döner. Eros, bütünlük için duyduğumuz özlemi gösterir ve Amor ile birlikte bir “ruh eşi” bulmak için ipuçları sağlar. Bir başkasının gezegenlerine veya noktalarına göre, o kişinin hayatını değiştirebilecek sevginin gücünü de sembolize edebilir. Geçiş Eros, yeni bir aşk ilişkisinin habercisi olabilir veya ani çekimlerin, erotik duyguların, düşüncelerin ve hayallerin ortaya çıkmasına işaret edebilir. Astrolog Kim Falconers’ın ev, burç ve görünüşe göre Eros tasvirleri, yorum için değerli bir kaynak olarak önerilmektedir. Martha Lang-Wescott, geri giden Eros’tan, kişinin cinsel olarak ilgi duyduğu diğer insanların cinsel ilgi ve zorlamalarının, bir eşin gerçek bir kişi yerine internet pornosu aracılığıyla tatmin aradığında olduğu gibi zorluk yarattığı bir durumu ifade ettiğini belirtiyor.Ara sıra cinsel dürtünün bastırılması, cinsel işlev bozukluğu, erken cinsel deneyimler veya geleneksel olmayan cinsel tatmin için çıkış yolları arama eğilimi de olabilir. 150’lik açıdaki eros, cinsel deneyime karşı suçluluk ve aşırı tepkiyi temsil edebilir; azalan bir beşlik, diğerlerinin size partnerinizi cinsel olarak memnun etmek için daha fazlasını yapmanız gerektiğini hissettirdiğini gösterebilir. Sinemada şehvetli ve baştan çıkarıcı rolleri ile tanınan aktris Elizabeth Taylor’ın doğumu Mars’ı 1° Balık 33′ ve Güneş-Merkür 7° Balık arasında, 4° Balık 38”de Eros;hepsi onun üçüncü temel iletişim evinde bulunur. Bu kombinasyon, Elizabeth’in kariyer ve kamusal yaşamın onuncu evinde her ikisi de 6° Başak’ta geri giden rüya gibi ve sinematik Neptün ve asteroit Psyche’ye karşı bir muhalefet tarafından halkın odak noktası haline getirildi. Asteroit Ruhu Hakkında Ne? Psyche bir çağrışımdır, Psyche’nin anlamındaki bazı anlaşmazlıkları engelleyen bir konumda yorumlanmalıdır. Ruhu bulmakla ilgili çağrışımlarla ilgili olarak çok şey yapıldı d Cupid; Astrologlar doğum haritasından ve Psyche hakkındaki hikayenin nasıl bir “ruh eşi” olduğundan bahsediyor. Ama çok sık gerçek hayatta, bizi ayaklarımızı yerden kesen, bizi karşılıklı mutluluk içinde sonsuz birlikte yaşama götüren ruh eşi değildir; daha ziyade, hayattaki zor dersleri öğreten, yol boyunca biraz acı veren kişiler oldukları ortaya çıkıyor. Psyche’nin fikirleri altında kişi, ilişkiye, aşka getirilen koşullara ve kişinin kendine özgü aşk ifadesine ilişkin kendi karmaşık sorunlarıyla yüz yüze gelebilir.

Martha Lang-Wescott, Psyche’nin konumunun “bir hasar noktasını… kişinin gerçekten iyileşmediği psikolojik bir yarayı veya travmayı temsil ettiğini” öne sürüyor. Psyche’ye geçiş, acının yeniden canlanmasını veya en iyisine sahip eski bir durumu tetikleyebilir. Psyche’nin içsel kavramı, “acı çekerek arınmak”tır. Wescott ayrıca, doğumsal bir Psyche gerilemesinin, sorunlarını başkalarına yansıtan, belirli duygu ve gerçekleri bastırarak inkar içinde yaşayan ve/veya başkalarına verebilecekleri zarara karşı kasten kör olan birini gösterebileceğini belirtiyor. Demetra George, Psyche’yi çok daha olumlu bir şekilde ele alıyor ve asteroitin “psişik olarak uyum sağlama ve başka bir insana bağlı olma ilkesini” temsil ettiğini öne sürüyor. Burada Psyche’nin Venüs’ün daha yüksek bir oktavı olduğu varsayılır, aşk ve bir başkasına en rafine halinde psişik uyum. George, diğer gezegenler ve noktalarla yapılan daha yumuşak yönlerin diğerleriyle empatik bağlantıyı kolaylaştırabileceğini, daha sert yönlerin ise hassasiyet eksikliğini gösterdiğini savunuyor.Psyche gücünün zihinsel telepati, empati, enerji alanlarını yönlendirme ve yönlendirme yeteneği veya maddi ürün yaratma yeteneği olarak ifade edebileceğini; asteroitin kapladığı işaretin temel tanımına bağlı olarak. Belki de Psyche, fiziksel düzlemde yönlendirilen veya yönlendirilmeyen sevginin ve diğer arketipsel içgüdüsel güçlerin gücü için bir kolaylaştırıcı olarak kabul edilebilir. Bu nedenle, bu tartışmanın amaçları doğrultusunda, asteroit özellikle bir aşk göstergesi olarak dahil edilmemiştir.Ancak konumu ve yaptığı yönler, bir doğum haritasının incelenmesinde göz önünde bulundurulmalıdır, çünkü aşk arayışı ve sevilme ile ilgili insan işlerinin yürütülmesinde iyi ya da kötü için çok güçlü bir ekseni temsil eder. Yıldız tenisçi Venus Williams, hem seks, ölüm, kontrol ve güç konularının sekizinci evinde hem de asteroid Chiron ile birlikte 16° Boğa’da asteroid Psyche’ye sahip; bunlar, ustalığın on ikinci evinde 17° Başak 56′ Mars’ıyla üçgen açıdadır. Onun müthiş atletik yeteneğinin köklerinin ruhun derin ve gizemli yerlerinde olduğu ve ilk kolektif enerjiye giden bir kanal tarafından beslendiği söylenebilir. Aşağıda, yazar tarafından, birbirleriyle sert açı yapan aşk asteroitleri ve ana harita noktaları ve gezegenlerle bağlantılı olarak yapılan birkaç gözlem bulunmaktadır. Bağlantının manyetik olarak çekici yönünün mutlaka “daha iyi” bir kişiye veya aşk ilişkileri kalçalarıyla daha kolay vakit geçiren birine dönüşmediğini unutmayın.

Örneğin, sosyopat Charles Manson’ın h üzerinde kesin bir Eros kavuşumu vardır, Jüpiter Akrep’tedir, yedinci ortak evinde ve tam olarak Descendant’ta bulunur; bu yerleştirme, partneri cinsel olarak memnun etmeye yönelik ezici bir arzudan ziyade, eski dürtünün çarpık yansımasının bir sembolü olarak hizmet eder. Eros ve Amor arasındaki kare veya karşıtlık: Seks, aşktan ayrı olarak kabul edilir. Kişi, harika bir seks için bir metres ve kararlı bir ilişkide “saf” aşk idealine hizmet ettiği için bir eş tutabilir.Ya da bu, sosyal olmayı seven, ancak aşk nesnesini evde tutan biri olabilir. Bu iki asteroit arasındaki daha yumuşak bir temas, erotik arzu ile platonik aşk ve dostluk kavramları arasındaki tantrik birliği sembolize edebilir. Eros ve Cupido arasındaki kare veya karşıtlık: Bu yön, sizi fiziksel olarak tahrik eden ve oyun oynayabilen birinin yanında, zevk aldığınız baştan çıkarıcı aşk oyunlarını oynamanın yarattığı heyecan ve erotik uyarımı gösterebilir. Bir karede egzersiz rekabete dönüşebilir; Başlangıçta sizi cezbeden bir karşıtlıkta, bir başkasında elde etmek istediğiniz özelliklerin ta kendisi olabilir.

Daha sonra sıraya gir. Cupido ile ive aşk oyunları arasındaki kare veya karşıtlık, seksi hissetmek veya birisine veya bir şeye karşı aşk biçimini, diğerinin vermeye hazır olduğu aşk oyunlarını oluşturur. Amor: Can, arzu edilir bir baştan çıkarıcı oynayan, ancak yükseklerini tamamen başka bir ortamda saklayan birini gösterir. Veya ne kadar ve ne şekilde görmek için test edin

Psişe ve Aşk Asteroiti Arasında Kare veya Muhalefet: Karışıma yaralayıcı bir unsur katar, burada birey, dünyevi yaşamla gelmesi gereken gerekli zorluklardan ve hayal kırıklığı yaratan deneyimlerden başlangıçta duygusal ve sevgi ihtiyaçlarını ayırmaya çalışabilir. Tersine, bireyin kutsal birlik, mükemmel romantizm, sonsuz çekicilik, ikiz-ruh uyumluluğu ütopyası vb. beklentileriyle işbirliği yapmak için çeşitli aşk nesnelerini elde etmeye çalışmak etrafında bir mücadele ve hüsran örüntüsü olabilir.Ay Düğümleri, Gök Ortası veya Yükselişe Güçlü Yönde Aşk Asteroitlerinden herhangi biri: Kişisel aşk kavramlarının toplu mitlerden, tabulardan veya özlemlerden etkilendiğini gösterir; ya da genel olarak halkla bir aşk ilişkisini ya da toplumda bir tutku duygusu uyandıran bir ürünün üretimini gösterebilir. Örneğin, Pyotr Tchaikovsky, bugün hala yaygın olarak çalınan müzikler üreten bir 19. yüzyıl bestecisiydi; Eros’u 2° Balık’ta Kuzey Düğümü ile kavuşum halindedir;Amor’u 5° Boğa’dayken, Ay’ın Düğümleri yaklaşık 3° Başak-Balık’ta, Chiron 6° Yengeç’te ve doğum haritasının Yükselen-Alçalan açıları 9° Yengeç’teyken sekstil veya üçgen açıdadır. Doğum Haritasında Görünmeyen veya Zayıf Görünen Bir Aşk Asteroidi: Yerleştirmeyle temsil edilen enerjinin daha sonra bilinçsiz ve sınırsız bir şekilde ifade etme eğiliminde olması nedeniyle, kişi için aslında oldukça büyük bir sorunu temsil edebilir. Bu varlık durumu önemlidir, çünkü sevginin ifadesi ve başkalarıyla etkileşim içinde ona ulaşılması insan varoluşunun hayati bir yönünü oluşturur.Bu durumda, başka bir kişinin gezegenleri veya noktalarıyla yapılan açılar, kişi, asteroitin doğum işareti ve eve yerleştirilmesi tarafından ima edilen psikolojik dinamiklerin bilinçli bir şekilde farkına varana kadar, iyi veya kötü her türlü şaşırtıcı fenomeni tetikleyebilir.

Gezegenlere Yönelik Aşk Asteroitleri: Güneş: Güneş, kişinin varlık nedeninin gerçek merkezi olan temel kimliği temsil eder. Bir aşk asteroitinin yakınında bulunan güneş, yerlinin aşk hareketini nat iyon çapında alacaktı;Güneş’e sert açı yapan bir aşk asteroiti, kişinin kendi başkalarını sevme yeteneğini bloke etme etkisine sahip olabilir veya tersine libido enerjisini diğer dış hedeflere yönlendirebilir. Verme ve almada parite ile ilgili sorunlar, Güneş veya Ay’a yapılan açıları ilgilendirecektir. Her ikisi de Venüs’le kare açı yapan Güneş’le bağlantılı asteroit Eros’a tanık olun; bir müşterinin çizelgesinde bu, onun yerine aşırı kilo alarak kendi ürkütücü kadın cinsel doğasının bilinçli olarak bastırıldığını gösteriyordu. Ay: Ay, güvenlik ihtiyaçlarını ve beslenme işlevini temsil eder;ama asteroitleri sevmek açısından bu ilkenin ifadesi tuhaf yönlere gidebilir. Örneğin, Kova burcundaki bir kişi muhtemelen belirli bir miktarda yenilik, tarafsızlık ve bağımsızlık gerektirir; bu nedenle kişisel tercihlerine bağlı olarak eksantrik, dünyevi olmayan, ulaşılmaz veya faşist kişiliğe çekilebilirler. Potansiyel bir sevilen kişide bu tür özelliklerin uzun süreli veya yakın bir ilişki için gerçekten sağlıklı olup olmadığı tamamen başka bir konudur. Ebeveyn katili Eric Menendez, Balık burcunda Cupido ve Amor’a sahip olup, doğum sonrası Ay’ı Akrep’te ve Neptün Yay’da; iki gezegen, haritanın temelini oluşturuyor ve bilinçsiz anne, beslenme ve güvenlik sorunlarına işaret ediyor. Merkür: Merkür dahil olduğunda, iletişim baştan çıkarıcı bir tahrik olarak kullanılır.

.Karşılığında, arzu nesnesi diğerini esprili bir hazırlık, yeni bilgiler, ilginç dedikodular, entelektüel diyaloglar vb. İle eşit şekilde eğlendirebilmelidir. Talk show sunucusu Merv Griffin, Boğa’da Amor’a ve topluluk meselelerinin onbirinci evine sıkı sıkıya bağlıydı. Gelirinin ikinci evinde bulunan Aslan’daki Merkür’e kare. Doğumsal Merkür bir su burcundaysa ve bir aşk asteroiti ile açı yapıyorsa, kişi doğal biyoelektrik rezonans, psişik yetenek veya astral vizyonlar yoluyla bir başkasıyla aşk teması kurma becerisine sahip olabilir.Venüs: Aşk Tanrıçası ile takım olan bir aşk asteroiti bir smaç olmalıdır, ancak aslında bu kombinasyon genellikle romantizm konularında aşırı davranışa dönüşebilir. Venüs temasları olan bir narsist, özgür bir nesne olarak veya başkalarında arzuya hükmedebilen biri olarak sunabilir; alternatif olarak, ayrımcılığın olmaması ve kişinin kendi sınırlarına veya diğer insanların sınırlarına saygısızlık olabilir. Bu, yiyeceklerden ilaçlara ve sekse kadar her türden haz verici aşırı hoşgörüye kolayca yeniden yönlendirilebilen abartılı bir “karizma ışını”dır.Kitleleri fetheden bir seks objesi adayı olan Marilyn Monroe, Eros’u Oğlak burcunda üçgen Venüs’te Koç’ta vardı. Daha karanlık bir etkileşim düzeyinde işleyen seri katil Ted Bundy, Cupido’yu Oğlak burcunda Venüs’ün Akrep’te altmışlık derecesine sahipti; kadın kurbanlarını “bir ata binmeye” ikna etmekte hiç zorluk çekmedi. Mars: Bir aşk asteroitine yakın olan Mars’ın, yerliye inanılmaz bir cinsel çekicilik kazandırabileceği inkar edilemez. Aktör Antonio Banderas, Eros’u İkizler’de Mars’la neredeyse tam olarak, Başak’ta Plüton ve Venüs’le kare açı yapıyor, iç çekiyor;seks kedisi Bridgett Bardot, Cupido’nun Mars’ını Leo’da birleştiriyor. Marslıların asteroitleri sevmek için sert açıları, önde gelen atletlerin ve şiddet ticareti yapanların çizelgelerinde güçlü bir şekilde ortaya çıkabilir. Örneğin, dövüş sanatçısı ve film yıldızı Jean-Claude Van Damme, altıncı çalışmasında, yüksek m ind’in dokuzuncu evinde yükselen Yengeç’teki Mars’a karede, 15 ° Koç 27′ geri harekette Cupido’ya sahiptir.

Şiddeti sinema sanatı olarak sunmakla ünlü film yönetmeni Oliver Stone, 21 ° Yengeç 17’de Eros’a ve sosyal burç Terazi’de bir Mars-Chiron kavuşumuna dar bir karede felsefenin dokuzuncu evine ve kitlelere hitap eden onikinci eve sahiptir. . OJ Simpson’ı hem üstün bir atlet hem de iğrenç bir tutku suçuna olası bir oyuncu olarak dahil etmeliyiz. Amor ve Cupido asteroitleri, doğum öncesi Mars’ın her iki tarafında 6° İkizler’de bir arada bulunur, bunlar ayrıca 3° Yay geri hareketindeki asteroit Eros’a karşıt dururlar. Jüpiter: İnanç sistemlerinde Jüpiter ticareti;Onaylanmış sosyal davranış için kendi standartlarıyla uyumlu olan veya olmayan birine veya bir şeye ilgi duyduğunu belirtmek veya tam tersine, buna göre onaylamak veya onaylamak suretiyle inançlar veya tavırlar için yargılanacak veya yargılanacak. Kişi aynı zamanda romantik ve şehvetli düşkünlük, seyahat, spor veya dini eğilimlerde onları zirveye çıkmaya teşvik edecek kişilere de çekilebilir.Evangelist Billy Graham, Yengeç burcundaki Jüpiter’in (organize dini inançlar) karesinde ve onun kök psişesinin ve ana üsse çekiciliğinin dördüncü evinin karesinde Asteroid Am veya sosyal burç Terazi ve yedinci ortak evine sahipti. Satürn: Olumlu anlamda, Satürn sevgisi asteroitleri ile güven kazanmak ve bilgelik edinme veya yaratıcı bir ürün üretmede ilerleme sağlamak için güvenlik, istikrar yeteneği ve tutarlı bir ortam verebilir.Olumsuz olarak, kontrol için güç mücadeleleri, hayal kırıklığı, tutma, geri çekilme, bir silah olarak seks ve diğerlerinde yaratıcı veya bağımsız faaliyetlerin engellenmesi olarak ifade edilebilir. Medya patronu Rupurt Murdoch, Koç karesinde beşinci ev asteroidi Amor’a (eğlence ve spekülasyon) sahip, ilk evi Satürn Oğlak’ta. Hayatı, hem rakiplerinin hem de oğullarının karıştığı bir dizi acımasız iş çatışmasıyla damgalandı. Neptün: Neptün’ün katılımı, kişinin kendi yaratıcı ilham perisi ile yakın bir ilişkisini veya bağımlı, uyumsuz veya hasta olan biriyle irtibatı gösterebilir.

Bir şekilde veya kişisel olarak sahip olmak istemediğimiz sanatsal veya diğer bohem eğilimleri sevgiliye yansıtmaya yönelebiliriz. Neptün ayrıca sevilen kişinin bu dünyadan olmadığı veya daha yüksek titreşimlere uyum sağladığına dair vizyonlar da getirebilir. Sert yönlerde, başkalarının uygunluğunu belirlerken, gül renkli camları kendi zararlarına alışkanlıkla kullanabilir. Gösterişli şovmen Liberace, Kova’da asteroit Eros’a ve sekizinci evin (gizli temaslar, diğer insanların parası) Aslan’daki Neptün’ün aksine ikinci gelir evine sahipti.Görünüm, hem yaratıcı ilham perisi hem de yeteneklerini bir ömür boyu bir servet yaratmak için kullanma yeteneği hakkında bir açıklama yapar. Uranüs: Yeni Çağ anlamında Uranüs ile temas, sürprizlere, öngörülemezlikten zevk almaya, fütürist yönelime, hatta cinsellikte alternatif tercihlere işaret eder. Gerici anlamda, kontrol manyakları, kurallar, kısıtlamalar ve güçlü bir otoriter üslup insanı heyecanlandırabilir. Her iki Uranüs teması türü, olgunluk belirli gerçekleşmeler getirene kadar kriz, drama ve aksamadan kurtulma eğilimindedir.

Rock şarkıcısı Jim Morrison, Balık’ta Amor ve Cupido asteroidlerine ve İkizler’de bir Uranu s-Mars kavuşumuna (şimşek çakması ve ilham) karede temel kişiliğin ilk evine sahipti, ayrıca asteroitin yanı sıra kök ruhunun dördüncü evindeydi. Eros, Güneş’ini (kimliğin merkezi) kariyer ve kamusal yaşamın onuncu evinde birleştirir. Plüton: Burada temas dönüştürücü bir deneyimle sonuçlanmalıdır; yerliyi tüketecek ve yeniden inşa edecek yakın ilişkiler tercih edilir.Cazibe yerini derin duygusal arınmaya, ruhun nüfuzuna, belki de yanan toprağı ziyarete bırakmalı; başka bir şey yapmayacak. Biraz daha az yoğun bir düzeyde, kişi sevgisini seks, para, otorite ya da başka bir Leviathan sembolüyle ilgili kronik güç mücadeleleri yoluyla ifade etmeyi tercih edebilir. Jacqueline Kennedy On assis asteroit Cupido ölüm kalım Akrep ile bağlantılı olarak ve her ikisi de seks, ölüm ve diğer insanların parasıyla ilgili sekizinci evde bulunan Yengeç’teki Plüton ile üçgen açıdaydı.Bu sekizinci ev meseleleri, kocası Robert Kennedy Jr. ve Aristotle Onassis ile olan hayatında, küresel bir sahnede sunulan klasik trajediler olarak oynadı. Yazarın Notu: Tartışılan aşk asteroitleri için kendi doğum konumlarını bulmakla ilgilenen herhangi bir okuyucu, bunu http://www.megadelfi.com/~jonathan/eph/ interaktif web sitesinde yapabilir.

Yazı alıntıdır ve bana ait değildir

error: Content is protected !!