AY DÜĞÜMLERİ BURÇLARDA

Kuzey Ay Düğümü Koç Burcunda

İyi önderlik yapabilen ve istediklerini elde edene kadar ısrarlı olan kişilerdir. Bu kişiler kendilerine hayrandırlar. Çoğunlukla sanat’a, modaya baskı yapmaya, reklam konularına merak duyarlar.Bu kişiler yeteceklerini nadiren ortaya çıkarttıklarından başkalarının onlar hakkındaki ilgileri azalır. Bu durumlarda olağanüstü sempatik olabilir, ve kendi gereksinmelerini hiçe sayarak başkalarının mutluluk ve başarısı için çabalamaya kendilerini kaptırabilirler.

Kuzey Ay Düğümü Boğa Burcunda

İyi para sahibi olmak veya en azından uzman olarak ün kazanmak isterler. Sert, sabırlı ve hiçbir şeye ihtiyacı olmayan biri olarak düşünülmek onların tutkularıdır. Buna rağmen kişiler genellikle çeşitli şartlardan dolayı büyük huzursuzluklara katlanabilen kişilerdir. Maddi güvence eksikliklerini insanlara sahip olmaya çalışarak duygusal zayıflıklarını bir içe kapanma yolu geliştirerek telafi edebilirler.

Kuzey Ay Düğümü İkizler Burcunda

Bu kişiler uysal ve iyi konuşan bir kimse olarak görünmek isterler. Gerçekte bu duyguları ilgilere çevrilmiştir. Eğitime, yolculuğa ve ruhsallığa eğilimlidirler. Bazı tip aşırılıkları aynı zamanda konuşmalarını bozabilir. Diğer insanlarla sadece öğretmen rolünü üzerine aldığı sürece iyi kaynaşabilirler. Genellikle ikişerdeki kuzey düğümünün hayata duyduğu istekler yanlış yerlerde kullanılabilir ve harcanabilir.

Kuzey Ay Düğümü Yengeç Burcunda

Bilinçli veya bilinçsizce güçlü duygularının mutluluğunu engellemede rol oynayacağını hissederler. Böylece hayal kırıklığına uğramamak için kendilerini her bakından güvence altına alabilecek türdeki kişilere bağlanmak eğilimindedirler. Bu şahıslar duygularını bastırmasını iyi bilen kimselerdir. Sık , sık duyguları hakkında yanılan bu kişiler başkalarıyla duygusal seviyede iletişim kurcayı zor bulurlar. Bezende Duygularından korkma eğilimi onlara alaycı ve karamsar bir yol olarak görünebilir.

Kuzey Ay Düğümü Aslan Burcunda

Dayanma gücü çok yüksek olan kişiler olarak algılanmaktan hoşlanırlar. Ünlü bir sanatçı olmayı amaç edinebilirler. Güzel döşenmiş ev ve tertipledikleri eğlence partileriyle kendilerini göstermek isterler. Saygın olarak ve başkalarını etkileyebilmek amacıyla ellerinden geleni yaparlar.Yaratıcılık ve iş hayatlarında başarılı biri olmak istekleri bitip tükenmek bilmez. Toplumda yerleri vardır ve her ne kadar farklı olursa olsun çeşitli yolları denenerek başkalarına duygularını anlatabilirler.

Kuzey Ay Düğümü Başak Burcunda

Aldatılmaya asla tahammülü olmayan şahıslardır. Bu kişiler mantıklarından çok duygularına önem veren, yumuşak huylu kimselerdir. Bir kural koyucudan ziyade hayalleri nadiren gerçekleşen tiplerdir.Onlar daima lider değil güvenilir bir ikinci adam pozisyonunda bulunmayı yeğ tutarlar. Bu konumdaki Kuzey Ay düğümünde çözümsel yetenekler ya yoktur hiç yoktur ya da, en azından gelişmemiştir. Amaçları ve bunları nasıl gerçekleştirebilecekleri hakkında çeşitli şüpheleri vardır.

Kuzey Ay Düğümü Terazi Burcunda

Her konuda mutluluğu ve uyumu hayal eden Şahıslar çok arkadaş canlısı bir kişi olarak tanınmak isterler. Başkalarının varlığı bu ipler üzerinde önemli bir rol oynar. Bütün bunlara rağmen onlar bencillikleri sosyal yaşamlarını etkileyen ve genelde uyumla çatışan, gayretli ve de duygusal yönden faal kişilerdir.

Kuzey Ay Düğümü Akrep Burcunda

Bilinçli ve bilinçsiz her şeyi sınanmak istekleri vardır. En yoğun hisleriyle ilişki kurabilmek ve bunları dengelemeyi öğrenebilmek için yaşamlarının en alçak ve en yüksek seviyelerini denemek isterler. Buna rağmen bu şahıslar karşımızda sağduyusu gelişmiş olan ve duyguları bastırılmış kişiler olarak görünürler. Eve, mal ve mülke bağlı olan bu şahıslar iş ha yatlarında bir bakıma her şeyin yolunda olduğu bir seviyede tutmaya özen gösterirler. Bu özende onların büyük iniş çıkışlardan korunmalarına yarar.

Kuzey Ay Düğümü Yay Burcunda

Samimi,nazik,bilgili ve açık fikirli olmak isterler. Bu kişilerin o kadar değişken duyguları vardır ki, “Bir evet efendimi ikiyüzlü birisine benzetilebilirler. Bazen bir şey üzerinde dikkatlerini yoğunlaştırmada zorluk çekerler.Amaçlarının nadiren hedefe ulaştığı yere gayretlerini harcama eğilimleri vardır. Hareketsiz kalamama hayalleri, onları durmadan değişen bir noktada tutar. Böylece hayaller hiçbir zaman tarif edilemez. Aslında bu şahıslar hayal edebilmeyi hayal eder

Kuzey Ay Düğümü Oğlak Burcunda

Çok geleneksel hayalleri hayal etme eğilimindedirler. Yüksek seviyeli işlerde ve iyi mevkilerde bulunmak isterler. Huzurları onlar için çok önemlidir, çünkü onlar hayal ve uyumun önemli elemanlar olduğunu düşünürler. Son derecede ihtiyatlı olan bu kişiler asla ne yaptığını, nereye gittiğini bilmeyen kimselerin ardında kalırlar. Tarafsız ve iyi yöneticilik özelliklerine sahiptirler. Oldukçada duygusal olan bu kişiler alıngan tiplerdir. Rahatlarını severler ve değişikliklerden hoşlanmazlar.

Kuzey Ay Düğümü Kova Burcunda

Özgürlüklerini, çevre yapılarını aşmayı ve istedikleri her şeyi müdahale olmaksızın yapmayı isterler. Serbest çalışma, fen, öğretim veya insanlarla ilgili çeşitli alanlarda kariyer sahibi olmayı hayal ederler. Ayrıcahayallerinin en büyüğü de başkalarının bağımlılığı altında çalışmamalarıdır. Sempatik olan bu kişiler olabildiğince dışarı açılmaya ve sosyalleşmeye eğilimlidirler. Bu kişilerin bağımsızlık gereksinimleriyle bağımlılık gereksinimleri arasındaki çatışmada dengelerini bozulur.

Kuzey Ay Düğümü Balık Burcunda

Yalnız bırakılmayı hayal eden tiplerdir, hayatın gizemlerini düşünmek konusunda özgür olabilmek için toplumla aralarındaki bağı kesmek isterler. Oysa bu şahıslar için bu bağlantıyı kesme arzusu beraberinde toplum tararından dışlanmayı getirir. O zaman da tatminden çok incinme hissederler. Kişiler çekingen, utangaç ve bazen ifade edilmesi zor olan duygularını baskı altında tutma eğiliminde olurlar. Titizce davranmalar veya kaçamakça sarf edilen sözler düşünmenin yerini alır ve hayallerine mani olur.

Gufran Erkılıç

Bir cevap yazın

error: Content is protected !!