Yeni Kitaplarım

KİTAPLARIM

Arkadaşlar!!!

Birçok mail ve telefonlarla durmadan sorulan yeni çıkacak olan iki astroloji kitabımın özelliklerini ve nasıl temin edebileceğinizi açıklayıcı bilgilerle izah etmek istiyorum.

Her şeyden önce herkesin alışık olmadığı bir ödemi sistemi kullanıyor benim yayınevim. Son derece dürüst çalışıyorlar. Zaten bu kadar makul bir sistem de henüz uygulanmadı. Yayınevi aynen şunları öneriyor:

“Sadece ön sipariş için isim soy isim açık adres ve telefon yeterli.. Ya da sadece telefon yollayın biz arayalım. Satış kanallarını açalım para istemiyoruz. Gerçekten alıcı olacaklarsa, siparişi versinler kitap gönderilmeye hazır olduğunda kapıda ödeme ile nakit adres teslim verelim.. Kitabı eline alınca parasını ödesinler.”

Kitap bilgileri ise şöyle:

Astroloji Sözlüğü: Fiyat:99 tl

Kitap ebatları: 195×275 mm.

Amerikan cilt parlak kapak

464 sayfa.

60 gr.

Özelliği: 1736 ana maddeden oluşmuştur. Bunlar şöyle sıralanabilir: 322 adet sabit yıldızın ve 171 adet asteroidin şifre sözcükleri. 180 Arap noktası. 360 Sabian sembolü. 60 Biyografi. 149 Osmanlıca terim. Ağırlık verilmiş sağlık astrolojisi, Karmik astroloji ve Uranyen astroloji. Sözlük bu güne kadar Türkiye’de yayınlanmış ilk ve henüz tek “A-Z Ansiklopedik Sözlük” niteliğindedir.

Sextroloji Kitabı: Fiyatı:29,99

Kitap ebatları: 245×145 mm.

Amerikan cilt parlak kapak

128 sayfa.
60 gr.

Özelliği: Astroloji ve Cinsellik konularını adabınca işleyerek konuya giren ilk kitap niteliğindedir. Burçların cinsel uyumluluğundan Venüs-Mars ilişkilerine kadar aydınlatıcı bilgiler içerir.

Kitaplarımın Linkleri

https://www.havasskitabevi.com/index.php?route=product/product&product_id=107

https://www.havasskitabevi.com/index.php?route=product/product&product_id=106

Ismarlama Linki:

www.havasskitabevi.com

Yayınevimiz kitapların bir an önce elinize geçmesi için siparişleriniz acilen bekliyor

Linkte aksamalar olursa aşağıdaki telefona sipariş verebilir veya haber bırakabilirsiniz. Size mutlaka dönülecektir.

05519810726

Sözlük hakkında ne dediler?

İsimler alfabetik sıraya göre verilmiştir

Ayda Ersan, Astrolog

Astroloji sözlüğü bugüne kadar en çok merak edilen konular hakkında yazılmış en iyi cevapları içeriyor. Astroloji duayeni Gufran hocamın yorumuyla.

Barış Özkiriş, Astrolog

Yıllardan beri astroloji literatürde ihtiyaç duyulan detaylı astroloji terimleri sözlüğünü bizlere kazandırdığı için duayen astrolog Gufran Erkılıç’a yürekten teşekkür ediyorum. Her astroloji sevdalısının kütüphanesinde bulunması gereken bir kitap ortaya çıkmış.

Değer Çelik, Astrolog

Başvuru niteliği taşıyan kitapların ülkemde fazla bulunamadığından, ciddi bir sözlüğün eksikliğini umarım bu kitap kapatabilir. Tüm Astroloji severlerin başucu kitabı olacağında hiç şüphe yok. A-Z’ ye Ansiklopedik Astroloji Sözlüğü’nün keyifle okunacağını düşünüyorum. Başarılarının devamı ile.

Halit Kakınç, Araştırmacı, Yazar, Gazeteci

Yıllar önceydi… Sanırım ancak 14 yaşındaydım ben. Gufran da 16, bilemedin 17… Fırsat buldukça, Kadıköy’deki evinde toplanırdık. Tek tek saymayacağım, ama bugün bu konuda bilirkişi olarak ahkâm kesenlerin hepsi olurdu bu toplantılarda.
Metafizik konuşulurdu… Çoğunlukla da Gufran anlatırdı…
Spritüalizm’i, Parapsikoloji’yi, Maji’yi, Astroloji’yi hep ondan duydum ilk kez.
Böyle bir sözlüğü yazabilecek birkaç kişiden biridir Gufran… Bu kitabı saklayın, kılavuz olarak kullanın gerektiğinde…

Metin Kiraz, Astrolog, Yazar

Türkiye’de astroloji alanındaki bu ansiklopedik kitabın, 1972 yılında tanıştığım, astroloji ve okültizmin diğer alanlarında senelerin bilgi ve tecrübesi ile yoğrulmuş olan, arkadaşım Gufran Erkılıç tarafından yazılmış olması sevindirici. Bu kitabın Türkiye’de astroloji bilincinin gelişmesine önemli bir katkıda bulunacağına inanıyorum.

Oğuzhan Ceyhan, Astrolog

Kavramlar detaylıca açıklanmış astroloji ile ilgilenen herkesin anlayabileceği bir sadelikte ifade edilmiş, 7 den 70 e herkesin fayda sağlayabileceği değerli bir kaynak. Tüm öğrencilerimizin ve tüm değerli okuyucuların faydalanması dileğiyle.

Onur Güven, Astrolog

Elinizdeki bu değer, neredeyse yarım asırlık bir ömrün derlemesi olup klasikler arasında raflarda yerini alacaktır.

Ozan Güner, Astrolog

Astroloji alanında Türkçe kaynak olarak önemli bir eksiği kapatıyor. Astroloji Ansiklopedisi, meraklısı için astrologların kullandığı terimleri anlama olanağı sağlayacaktır.

Sema Kılıç, Astrolog

Astrolojide sembolleri okumak doğum haritasını sağlıklı analiz etmek ve gelecek öngörüsü yapmak için anahtar noktadır. Sembolikleri doğru okuyan doğru analiz ve doğru öngörü yapar. Astrolojide mevcut sembollerin anlamını bu kitapta bulabilir, haritanızın şifrelerini çözebilirsiniz.

Sevdihan Yiğitsoy, Astrolog

Astroloji ilmini çözmek isteyenlere harika bir kılavuz olmuş. Sevgili Gufran’ın emeğine, gönlüne sağlık.

Sevilay Eriçdem, Uranyen Astrolog

Hayatta bazı işler vardır ki o işleri ancak ve ancak işinin erbabı olan kişi yapabilir. Bir şeye en güzel demek için, o şeyin konusundaki bütün bilgiyi barındırmasının yanı sıra, şevkle ve ihlâsla yapıldığını bilmek ve en önemlisi ortaya çıkan eseri takdir etmek gerekir. Baştan sonra çok dikkatle ve titiz çalışılmış, yılların emeği verilerek derlenip toparlanmış astrolojik bilgileri kronolojik bir sıralamayla verebilecek tek bir kişi varsa O’da sevgili duayen Ali Gufran Erkılıç’tır. Bu muazzam eseri tüm astroloji severlerle buluşturduğu için kendisine astroloji camiasının adına minnettarlığımı dile getirip yürekten teşekkür etmek istiyorum.

Zerrin Zindancıoğlu, Astrolog

“Astroloji Nedir? Astroloji, gezegen ve yıldızların insanların üzerindeki etkisini yorumlayan bir bilim dalıdır. İnsanoğlunun yazılı tarihinin başından beri var olan astroloji bilimlerin en eskisidir.” Diye başlar dersler ve devam ettikçe genişleyerek derinleşerek, büyüyerek ilerler. Bir bakmışsınız ki, terimler, semboller bir çığ olmuş kafanızda.. bizler bile arada karmaşa yaşayabilirken elinizin altında böyle bir Astroloji Sözlüğü bulunması, ne diyeyim çok büyük bir şans.. Gufran Hocama astrolojiye böyle bir katkı yaptığı için önce kendi adıma sonra tüm camia adına teşekkür ederim..

Bir cevap yazın

error: Content is protected !!